نتایج جستجو برای عبارت :

داستان حل جدول از حسین پناهی

جدول سودوکو چیست؟
جدول سودوکو یک جدول ژاپنی هست که به آن جدول اعداد متقاطع هم گفته میشه. این جدول یک جدول مربعی شکل هست که از 9 سطر و 9 ستون تشکیل شده است. از طرفی به 9 تا مربع مساوی هم تقسیم شده بطوریکه اون مربع های 3 در 3 داخلی در دل مربع اصلی قرار دارند که بهشون بلوک گفته میشه.
قانون های این بازی شامل 4 شرط اصلی و ساده است:
همه سطر و ستون ها شامل اعداد بین 1 تا 9 باشد.در هیچ سطری عدد تکراری نباشد.در هیچ ستونی عدد تکراری نباشددر هیچ بلوکی عدد تکراری
جهت محاسبه ابعاد کابین چندین جدول در مبحث 15 مقررات ملی ساختمان و استانداردهای بین المللی وجود دارد که چکیده آن را میتوان در جدول زیر خلاصه کرد.
در این جدول مساحت مفید کابین بر اساس ظرفیت کابین به صورت بازه حداقلی و حداکثری تعریف شده است که بسیار ساده و کاربردی میباشد.
ادامه مطلب
جهت محاسبه ابعاد کابین چندین جدول در مبحث 15 مقررات ملی ساختمان و استانداردهای بین المللی وجود دارد که چکیده آن را میتوان در جدول زیر خلاصه کرد.
در این جدول مساحت مفید کابین بر اساس ظرفیت کابین به صورت بازه حداقلی و حداکثری تعریف شده است که بسیار ساده و کاربردی میباشد.
ادامه مطلب
درس هفتم و هشتم فارسی خوانده شود و کلمات دارای حروف ((س)) و ((ش)) را پیدا کرده و بنویسند.
جدول ارزش مکانی در دفتر ریاضی کشیده شود و اعداد ۳۴۵ - ۱۴۶- ۴۵۲- ۲۴۲ -۱۳۲ - ۱۴۲- ۲۳۵- ۵۴۶- ۳۶۵ - ۳۰۲ را داخل جدول قرار داده و اعداد را در خارج جدول به عدد و به حروف بنویسند.
یک صفحه املا از درس های هفت و هشت نوشته شود.
برای آزمون قراٸت قرآن ، روز شنبه آماده باشند.                    با تشکر
فیلم آموزشی جلسه دوم
محتوا
آشنایی با ایجاد رکورد در جدول، دستور insert در SQL و به صورت wizard
آشنایی با بروز رسانی رکورد در جدول، دستور update در SQL و به صورت wizard
آشنایی با حذف رکورد در جدول، دستور delete در SQL و به صورت wizard
آشنایی با نحوه حذف جدول و دیتابیس به صورت دستوری SQL و Wizard
آشنایی با نحوه پشتیبان گیری از دیتابیس و جدول و نحوه بازیابی آن

رسم جدول در ورد برای بسیاری از مردم آزاردهنده است معمولاً از طریق اکسل در ورد آن را رسم می‌کنند.
هر چند ارزش آن را دارد که از ابزار جدول موجود در مایکروسافت ورد برای رسم جداول استفاده کنید زیرا این فرآیند ساده‌تر است و برخی گزینه‌های  گرافیکی جدید در آن وجود دارد.
در ادامه با آموزش رسم جدول در ورد و تنطیمات آن، همراه ما باشید.

آموزش رسم جدول در ورد به روش های گوناگون
برای کشیدن جدول در ورد چهار روش مختلف را در ادامه به شما آموزش خواهیم
سلام
اگر شما هم مثل من جدول را از ورد به نوشتار لیبره آفیس آوردید Libre Office Writer و دیدید سطر اولش مشکل دارد و به نوعی یه هو پریده یه ور دیگه و از صفحه خارج شده، راه حلش اینه:
کل جدول رو انتخاب کنید و رویش کلیک راست کنید و style رو بزنید و بعد auto style... رو بزنید. بعد ان شاء الله میبینید که درست شده و حالا میتونید اگر تنظیمی لازم داره رویش انجام بدید.

جدول اختصاصی ما: این جدول هرروز در کانال روبیکا ما منتشر میشه تا کاربرامون از اخبار جهان عقب نمونن اگه شما هم میخواین از اخبار جهان مطلع بشین به کانال روبیکا ما بپیوندید.
لینک کانال:
https://rubika.ir/coronavirus_information

این جدول 7 کشور مبتلا به کرونا که در صدر جدولند را با جزئیات نمایش میدهد.

تگ های جدول - tables
توضیحات
خواص
تگ

تعریف یک جدول
-----
<table>

تعریف عنوان یا برچسب جدول
-----
<caption>

تعریف سلول هدر درون یک جدول
colspan - headers - rowspan - scope
<th>

تعریف یک ردیف در جدول
-----
<tr>

تعریف یک سلول در جدول
colspan - headers - rowspan
<td>

گروه بندی محتوای سرصفحه
------
<thead>

گروه بندی محتوای بدنه جدول
------
<tbody>

گروه بندی محتوای فوتر جدول
------
<tfoot>

خصوصیات ستون را برای هر ستون در داخل عنصر <colgroup> را مشخص می کند
------
<col>

یک گروه از یک یا چند ستو
اگر روزی مجبور شوید که در یک کلاس شیمی حاضر شوید احتمالا جلوی کلاس،جدول بزرگی خواهید دید که توی هر خانه ی آن حروف و اعداد متفاوتی نوشته شده است.این جدول را جدول عناصر می نامند.دانشمندان دوست دارند که بگویند این جدول شامل تمام موادی است که دنیای ما را تشکیل می دهند.البته دانشمندان هم مثل هر کس دیگری گاهی اشتباه می کنند و به سادگی می توان دید که شاید درباره ی جدول عناصر هم اشتباه کنند.چون اگرچه این جدول شامل تعداد زیادی عنصر است-از عنصر اکسیژن
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همگی. ممنون لطف و محبت های بی کران تون هستم. الحمدلله رب العالمین من خوب هستم. از قدیم گفتند بادمجان بم آفت ندارد. خلاصه که این داستان من هم هست. بیماری و گوشواره و النگوهای مربوط بهش هستن :)) ولی مهم نیست. باید زندگی کرد و شاد بود. داستان های زیادی از سر گذروندم این مدت :)) که خب الحمدلله از همه فرازها و فرودها. بهترین اتفاقات این مدت دوره تندخوانی و تقویت حافظه ای بود که رفتم. به کمک تمرینات دوباره جدول ضرب را حفظ کر
جهت دیدن لیست نام کاربران در بازی فری فایر|freefire شما میتوانید با کلیک روی ( نام کاربران ) در زیر مشاهده نمایید:

< نام کاربران >

جهت دیدن جدول رده بندی کاستوم ، روی کلمه (جدول رده بندی) در زیر کلیک کنید:
< جدول رده بندی >
کد متلب رسم جدول راث هرویتز

کد متلب رسم جدول راث هرویتز               روش عملکرد برنامه حاضر به این صورت است: برنامه ضرایب بردار ورودی را از شما دریافت می کند برای مثال: [1 4 3 8 5 1] سپس برنامه جدول راث هرویتز را برای شما رسم کرده و تعداد قطب های سمت راست محور موهومی را اعلام می کند و در صورت تمایل می تواند ریشه های معادله را نیز محاسبه کند.   برای مشاهده خروجی های برنامه کافیست کد را در نرم افزار MATLAB اجرا نمایید.   ...
دریافت فایل
کد متلب رسم جدول راث هرویتز

کد متلب رسم جدول راث هرویتز               روش عملکرد برنامه حاضر به این صورت است: برنامه ضرایب بردار ورودی را از شما دریافت می کند برای مثال: [1 4 3 8 5 1] سپس برنامه جدول راث هرویتز را برای شما رسم کرده و تعداد قطب های سمت راست محور موهومی را اعلام می کند و در صورت تمایل می تواند ریشه های معادله را نیز محاسبه کند.   برای مشاهده خروجی های برنامه کافیست کد را در نرم افزار MATLAB اجرا نمایید.   ...
دریافت فایل
تهران - ایرنا - تیم ملی والیبال ایران هفته سوم لیگ ملت‌ها را با حضور در صدر جدول رده‌بندی به پایان برد.

مسابقات
هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه با حضور تیم‌های ایران، روسیه،
کانادا و لهستان برگزار شد. ایران در هر سه بازی خود در این هفته پیروز شد و
بر صدر جدول رده‌بندی تکیه کرد.
ملی‌پوشان ایران در هفته چهارم باید در
اردبیل به مصاف فرانسه، پرتغال و استرالیا بروند. در صورت پیروزی شاگردان
ایگور کولاکوویچ در د
تعیین جنسیت فرزند با سن مادر و ماه تولد
مشخص کردن جنسیت (دختر یا پسر)
تعیین جنسیت با سن مادر و ماه مقاربت همراه با جدول
جدول تعیین جنسیت با بکارگیری جداولی، احتمال جنسیت جنین نسبت به سن مادر و ماه مقاربت تعیین میشود. بعضی از این جدولها بر مبنای آمار تولد نوزادان در ماه های سال و بعضی بر مبنای عقاید مردمان کهن استوار است. نمونه آن جدول چینی ذیل است . مثلا مادری که در سن  ۳۹ سالگی و در ماه  January نزدیکی داشته باشد صاحب فرزند دختر و یا  ما
جدول لیستوفر آرماتوبندی
برنامه «جدول لیستوفر آرماتوبندی + کتابخانه شکل ها» که تحت اکسل تهیه گردیده است، کاملاً هوشمند بوده و بسیاری از اشتباهات سهوی متداول را برطرف می کند. اطمینان داریم که از کار کردن با آن لذت خواهید برد.
با لطف و عنایت شما عزیزان و جهت سهولت شما کاربران عزیز جدولی با عنوان جدول مطالب ارسالی توسط تیم سابا نیو تهیه و تنظیم گرددیده است
شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش حدول مطالب ارسالی در قسمت بالای وبلاگ مطالب ارسالی در روز های مختلف رو رویت بفرمایید
این تعطیلی طولانی و کار نصفه و نیمه بجورایی خسته کننده و اعصاب خورد کن شده، شاید چند ماه پیش اینکه تعطیل باشم و بتونم خونه بمونم و فیلم ببینم و هر کاری بکنم لذت بخش بود ولی وقتی چیزی زیاد در دسترش باشه قطعا دیگه اون لذتی که تو وقت محدودیت داشتو نداره. از قدیم به حل کردن جدول علاقه داشتم واسه همین یه دوره هر روز روزنامه میخریدم فقط واسه جدولش، این روزام دوباره رو آوردم به جدول حل کردن ولی بجای روزنامه یه app یا شاید بهتره بگم بازی جدول روی گوشی ن
کهکشان، یک برنامه آموزشی هوشمند جهت یادگیری سریع مفاهیم جدول تناوبی است. این برنامه به سوالات زیر پاسخ میدهد:
چگونه جدول تناوبی را حفظ کنیم که فراموش نشود؟
چگونه به سرعت شماره گروه و تناوب عنصر را پیدا کنیم؟
آرایش الکترونی فشرده را با چه روشی بدست آوریم؟
چگونه با استفاده از آرایش الکترونی فشرده به شماره گروه دست یابیم؟
رابطه شعاع اتمی، خاصیت فلزی و نافلزی در جدول تناوبی چطور تغییر میکند؟
افزایش سرعت تست زنی سوالات شیمی کنکور با تسلط بر
اپلیکیشن Daily Sudoku free puzzle یه برنامه ساده و تر و تمیزه اندروید که توی کاری که میکنه موفقه و اون ارائه جدول های سودوکوئه . این جدولها هم توی سه سطح سختی قابل تنظیم هستن . اگه اهل جدول و به خصوص سودوکو هستین حتما نصبش کنید چون جز بهترین ها توی این بخشه و اگه برنامه مشابهی میشناسید حتما معرفیش کنید .
ادامه مطلب
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
وقتی ارزشهای شخصی و واقعی زندگی خود را مشخص کردید، باید در زندگی روزمره‌ی خود دقت کنید ببینید چه عادتهایی دارید که شما را از آن ارزشها دور می‌کند و شاید چه عادتهای جدیدی برای تحقق ارزشهای خود نیاز دارید. من با هدف مرور و نهادینه کردن عادتهایی که پس از این به آن نیاز داریم یک جدول تهیه کرده ام که کمی با آنچه کتاب اثر مرکب پیشنهاد می‌دهد متفاوت است.(در اثر مرکب 5 عادت مطرح میشود و بنا بر سختگیری در رعایت آن است؛ اما در جدول من باید 20 عادت نوشته
خیلی از مواقع هنگام تایپ و تهیه یک فایل تحقیقاتی برای دانشگاه و مدرسه ، نیاز داریم تا با استفاده از یک جدول مناسب داده ها را به صورت مرتب و منظم دسته بندی کنیم. جدول اساسا ابزاری است که به کمک آن می توان مطالبی که نیاز به شرح و توضیح اضافی ندارند را به صورت گویا و خلاصه بیان کرد ، گاهی اوقات اضافه کردن مطالب و به اصلاح پرگویی راجبه مطلبی ، ما را از اصل موضوع دور می کند و آن اثر بخشی و تاثیر مورد نظر ما را نیز برآورده نمی کند.
پیش از این افراد برای
جدول قیمت آستین کوتاه نوزاد و کودک زیر دگمه هلیکوپتر2020
قیمت های ما را مقایسه کنید
ضخامت اجناس ما مناسب برای فصل زمستان و بهار (ضد سرماخوردگی)
25.000 تومان مغزه را از ما 20.000 خرید کنید
24 25 26
شماره تماس خرید و قبول سفارشات: 09901415086

بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
سلام
اگر شما هم مثل من جدول را از ورد به نوشتار لیبره آفیس آوردید Libre Office Writer و دیدید سطر اولش مشکل دارد و به نوعی یه هو پریده یه ور دیگه و از صفحه خارج شده، راه حلش اینه:

کل جدول رو انتخاب کنید و رویش کلیک راست کنید و style رو بزنید و بعد defualt style... رو بزنید. بعد ان شاء الله میبینید که درست شده و حالا میتونید اگر تنظیمی لازم داره رویش انجام بدید.

راستی، اگر یک نمودار هم داشتید که اعداد تویش به هم ریخته بود، رویش کلیک راست کنید و سپس Archor و بعد to Page ر
امروز در این پست می خواهیم در خصوص ساخت جدول در اکسل صحبت کنیم. زیرا جداول در اکسل اجازه می دهند تا اطلاعات به سرعت تجزیه و تحلیل شود و با یک مرتب سازی ساده و رسم نمودار یک گزارش فوق العاده عالی تهیه کنیم. اکسل همانطور که در این بخش به آن اشاره شد ، یکی از نرم افزار محبوب است که اکثر کارمندان ، مدیران ، دانش آموزان ، دانشجویان و ... با آن سرو کار دارند و ساخت جدول در اکسل هم می تواند یکی از دغدغه های آنان باشد ، پس با ما همراه باشید تا چگونگی ساخت ج
دانلود جدول های لایه باز تقویم 1399
دانلود بیش از 20 مدل جدول لایه باز با فرمت فتوشاپشما می توانید کلیه المان و اعداد و رنگ ها را تغییر یا ویرایش کنیدبرای دانلود جدول های 99  به وب سایت میهن پی اس دی مراجعه نمائید.MIHANPSD.IRلینک تقویم های 1399https://mihanpsd.ir/product-category/taghvim-1399/tabelcalender1399/
سلام به بر و بچه‌های مدرسه ادب
اعیاد به شما مبارک
حتماً شما هم مثل خیلی از مردم ایران و جهان، برای کمک به قطع زنجیره گسترش ویروس کرونا در منزل می‌مونین. به همین دلیل فرصت زیادی پیدا کرده‌این که احتمالاً برای پر کردن اون دنبال پیشنهادات سازنده هستین. من یه سری پیشنهاد دارم که اگر مجالی باشه براتون مواردیش رو بیان می‌کنم.
یکی از کارهای خوب در این ایام تعطیلی، که هم به گذر زمان کمک می‌کنه و هم برای تقویت قوای مغزی مناسبه، حل جدول و معماست. شم
دنیای بورس: در تیر ماه سال جاری شرکت‌های سیمانی از خبر افزایش نرخ رونمایی کردند. موضوعی که به سرعت در گزارش‌های ماهانه خود را نشان داد. جدول زیر که وضعیت عملکرد مرداد ماه شرکت‌های این گروه را با ماه گذشته و همچنین بهار سال جاری قیاس می‌کند به خوبی گواه آن است که تمامی شرکت‌های گروه از افزایش نرخ‌های محصولات متاثر شده‌اند. نماد کماسه نیز به علت تشابه جنس صنعت در این جدول گنجانده شده است.
ادامه مطلب
پادشاهی می خواست نخست وزیرش را انتخاب کند. چهار اندیشمند بزرگ کشور فراخوانده شدند. 
آنان را در اتاقی قرار دادند و پادشاه به آنان گفت که: «در اتاق به روی شما بسته خواهد شد و قفل اتاق، قفلی معمولی نیست و با یک جدول ریاضی باز خواهد شد، تا زمانی که آن جدول را حل نکنید نخواهید توانست قفل را باز کنید. اگر بتوانید پرسش را درست حل کنید می توانید در را باز کنید و بیرون بیایید».
پادشاه بیرون رفت و در را بست. سه تن از آن چهار مرد بلافاصله شروع به کار کردند.
مقاله شماره 110 :: Classification of EEG Signals Based on Autoregressive  Model and Wavelet Packet Decomposition
ترجمه این مقاله موجود می باشد تعداد صفحات ترجمه : 12 صفحه بدون شکل و جدول و 15 صفحه با شکل و جدولزمینه مرتبط: پردازش سیگنال - پردازش سیگنال های حیاتی (بیولوژیکی)
فیلد محاسباتی (Calculated Fields) و سطر جمع کل (total rows) امکان انجام برخی محاسبات ریاضی در اکسس را فراهم می کند. فیلد محاسباتی برای انجام محاسبات در هر رکورد از جدول استفاده می شود، در حالیکه سطر جمع کل برای انجام محاسبات روی همه ی داده های جدول استفاده می شود.
ادامه مطلب
محاسبه جریان مجاز سیم :
-جریان مجاز عبوری از سیم ها و کابل ها به گونه ای تعین می شود که در هر نقطه ای از کابل، حرارت تولید شده در هادی های آن به خوبی به محیط اطراف منتقل شود؛-درجه حرارت عایق در سطح هادی سیم ها و کابل های پی.وی.سی از ۷۰ درجه سانتی گراد تجاوز نکند.-جریان های مجاز عبوری داده شده برای کابل های برق وقتی در داخل خاک قرار می گیرند، بر مبنای قرار گرفتن کابل به روی بستری از ماسه نرم است که پس از خاک ریزی به روی کانال سطح آن آجر فرش شود.-به عل
یکی از مشکلاتی که در افزونه Tablepress (افزونه درج جدول در وردپرس) وجود دارد، این است که اگر شما بخواهید به‌وسیله‌ی این افزونه، یک جدول را از یک فایل ورد یا اکسل که حاوی عبارات لینک‌شده است، از طریق درون‌ریزی (Import) درج کنید، لینک‌ها به صورت یک متن ساده منتقل می‌شوند و دیگر خاصیت یک لینک را ندارند.
برای حل این مشکل، یک راه حل ساده وجود دارد:
جدول را از فایل خود کپی و در درون یک نوشته‌ی وردپرس پیست کنید. مشاهده می‌کنید که جدول به طور کامل و به همرا
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
Editorial calendar : جهت نظام بخشیدن به تولید محتوا ،  تقویم زمانبندی شده و جدول برنامه ریزی شده برای انتشار پست ها و … از این افزونه قادر به استفاده می شود .
Content scheduler : شما زمانی که محتوایی را ایجاد کرده و یا آن را ویرایش می کنید می توانید با این افزونه زمان  تعیین شده را ، به شما یادآوری نماید . شما این جدول را می توانید به صورت اتوماتیک منظم کنید .
Aged content message : اگر می خواهید پیامی را در بالای نوشته های یکتا به صورت یک اطلاع رسانی نشان دهید می توانید
با سلام به دوستای نازنینم...
با توجه به اهمیت جدول ترکیب ها در کلاس اول دبستان همکار و خواهر خوبمون سرکار خانم فروغ تاجیک زحمت کشیدن و این جدول رو مثل سایر کارهای زیباشون ، خلاقانه و جذاب طراحی کردن.
در این بسته سه جدول وجود داره که با چاپ لمینت خیلی جالب و کاربردی میشه و میتونید در کلاس درستون ازش استفاده کنید.

دریافت جدول ترکیب های فارسی اول دبستان
** همکاران گرامی سایر پیک ها و آزمون های پایه اول را از قسمت موضوعات انتخاب و دریافت کنید. ه
تو دربی براشون پنالتی مفت گرفتن، دوتا از بازیکناشون باید اخراج میشدن که نشدن، بازیکنشون هر کاری بکنه محروم نمیشه! مربیشون صندلی پرت میکنه جفتک به توپ میزنه کسی کاریش نداره اونوقت مدیرشون با وقاحت میگه نمیدونم از داوری‌ها چیکار کنیم!! اگه حمایت‌ها از تیمتون نبود الان بجای چهاردهم جدول مثل موکت به ته جدول چسبیده بودید، برید خداروشکر کنید و دست داوراتون رو ببوسید که اجازه دادن با تفاضل گل، بالاتر از گل گهر رتبه چهاردهم قرار بگیرید
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
چگونه افسر اخمو را به قهقهه بیندازیم ؟ 
هنگام پارک استاندارد به جای میزان کردن سر شیشه پاک کن با جدول،  سر مبارک  افسر را با جدول میزان کرده و ماشین آموزشگاه را در جوب بیندازید بدین صورت  افسر  چهل و پنج سانتی متر از صندلی به طرف بالا پرتاب خواهد شد  و تمام  سر نشینان به اتفاق هم یک موج مکزیکی خواهند رفت :)) 
البته من همچین کاری نکردم نگران نباشین یکی دیگه از بچه ها ماشینو انداخت تو جوی:)) 
بالاخره قبول شدم ⁦خدایا شکرت :) 
مودت اهل بیت شرط قبولی اعمال امت (به روایت اهل تسنن)
طبرانی عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
۲۲۳۰- حدّثنا أحمد بن محمّد المرّیّ البغدادیّ قال: نا حرب بن الحسن الطّحّان قال: نا حسین بن الحسن الأشقر قال: نا قیس بن الرّبیع، عن لیث، عن ابن أبی لیلى، عن الحسن بن علیّ أنّ رسول اللّه صلّى الله علیه وسلّم قال: زَمُوا مَوَدَّتَنَا أَهْلَ الْبَیْتِ، فَإِنَّهُ مَنْ لَقِیَ اللَّهَ عَزَّ وَجَلَّ وَهُوَ یَوَدُّنَا دَخَلَ الْجَنَّةَ بِشَفَاعَتِنَا، وَ
شاید اطلاعاتی که در جدول محاسبه بیمه عمر کارآفرین آورده می‌شود برای  بسیاری از افراد کمی پیچیده به نظر آید، در واقع جدول بیمه عمر اطلاعاتی جامع درباره پوشش‌های بیمه عمر و نحوه سرمایه‌گذاری در این بیمه نامه را ارائه می‌کند، در ادامه به بررسی نمونه‌ای از جدول بیمه عمر کارآفرین می‌پردازیم.
مواردی که در جدول بیمه عمر کارآفرین وجود دارد عبارتند از:

سن: این ردیف نشان دهنده سن بیمه شده است که با وارد کردن تاریخ تولد فرد در زمان استعلام بیمه
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
سلام
برای رسم محور مختصات در word به تب insert بروید، از بخش رسم جدول (table)، گزینه ی insert table را انتخاب کنید.
در دو کادر بالایی ابزار رسم جدول، عدد 20 را وارد کنید.  با این کار جدولی به ابعاد 20 در 20 ایجاد خواهد شد. حالا نوبت رسم محور است، برای رسم محور باز هم به تب insert بروید و از بخش shapes در قسمت lines ابزار double arrow (فلش دو سر) را انتخاب کنید. حالا کافی است دو خط افقی و عمودی در مرکز جدول ایجاد کنید تا محور مختصات شما آماده شود .
ادامه مطلب
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
ما اینجا مجموعه داستان های توپخانه رو منتشر می کنیم و این اولین داستان من هست که داستان هارو به صورت پاورپوینت در اختیارتون میزارم.این داستان که اسمش هست انتقام رو تا چند روز آینده براتون میزارم...
اما بریم یه پیش داستان ازش داشته باشیم:
شما نخواهید مرد...
از روی تخت بلند می شوید.فضا مرموزه...تا جایی که چشم کار می کند هی چنشانه ای از حیات دیده نمی شود.فقط سرباز مرده...
شما حتی نمی دانید کجا هستید.اما سعی می کنید با بی سیم با مرکز ارتباط برقرار کنید
بازم هفت سالم بود ! نه دقیقا ولی نزدیک به هفت سالگیم، آره بچه بودم ! یادم نیست من از سید (پسرخالم که اون موقع تقریبا بیست و پنج، سی سالش بود) درخواست کردم تا برام داستان بگه یا سید خودش برام داستان گفت، ولی هرچی بود واقعا حوصلم سر رفته بود و به این داستان نیاز داشتم !
ادامه مطلب
فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهای جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی

shirazart.blog.ir 
**" داستان کوتاه " که شاخه ای از ادبیات داستانی منثور است ، به طور تقریب دارای سابقه ای یکصد و پنجاه ساله در جهان است .داستان کوتاه معمولا از هزار و پانصد تا پانزده هزار کلمه را شامل می شود ." ارنست همینگوی " و " جیمز جویس" با آثار خود معیارهای تازه ای را برای داستان کوتاه خلق کرده اند .
** از میان داستانهای کوتاه فارسی ، نمونه های زیر شایان ذکرند: یکی بود یکی نبود ، اثر : جمال زاده _ زن زیادی ، سه تار و پنج داستان ، اثر : جلال آل احمد_ شهری چون
این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب
در راستای بهسازی معابر ،پروژه جدول گذاری برخی از کوچه های روستا آغاز شد.
در این پروژه که پیمانکار و مجری آن شرکت تعاونی وفاق دهیاران بخش مرکزی می باشد،قرارداد اجرای 3000 متر جدولگذاری با اعتباری بالغ بر 900/000/000 ریال و از محل درآمدهای محلی دهیاری منعقد گردید.

گرچه هنوز در مورد تأثیر خاص رژیم غذایی در شیوع سکته، شواهد محکمی در دست نیست، ولی بسیاری از پزشکان معتقدند که رژیم درمانی سبب کاهش فشار خون شده، در نتیجه سبب کاهش خطر بروز سکته مغزی می شود.
رابطه سکته مغزی با تغذیهدر جدول مرگ و میر ناشی از سکته مغزی، جزایر مارشال با ثبت 240.4 مورد مرگ و میر سالانه در صدر است و کشور قطر با ثبت 10.7 مورد، کمترین آمار مرگ و میر را به خود اختصاص داده. در این جدول، ایران با ثبت سالانه 97.4 مرگ ناشی از سکته مغزی، در رتبه 90 ج
در باغ یک دیوانه خانه، جوانی رنگ پریده, جذاب و شگفت انگیز را دیدم.
بر نیمکتی کنار او نشستم و گفتم : «چرا این جایی؟» مرد با تعجب به من نگاه کرد و گفت :«چه سوال عجیبی، اما جوابت را می دهم. پدرم می خواست مثل او باشم؛ عمویم هم می خواست من مثل خودش باشم. مادرم می خواست من تصویری از شوهر دریانوردش باشم و از او پیروی کنم. برادرم فکر می کند باید مثل او ورزشکاری ماهر باشم.» «استاد فلسفه و استاد موسیقی و استاد منطق هم می خواستند مثل آنها باشم، مصمم بودند که
با سلام
جواب تمرین کدجدول ضرب به زبان پایتون به صورت زیر می شه.
def jadval_zarb(rows, columns):
for i in range(1,rows+1):
for j in range(1,columns+1):
#print(i*j, end=' ')
print('{:>4}'.format(i* j), end=' ')
print()
def do_continue():
choice = str(input('continue(y/n)?')).lower()
if(choice !='y'):
return False
return True
####################
while True:
rows = int(input("Enter rows:"))
columns = int(input("Enter columns:"))
jadval_zarb(rows, columns)
if(not do_continue()):
break
یک تابع تولید جدول ضرب هست
و تابع دیگر برای اینکه آیا کاربر مایل به ادامه برنامه می باشد یا نه.

دانلود داستان عاشق کم رو
    این داستان, داستانی عاشقانه که توسط بنده نوشته شده است.این رمان ,ماجرای عاشق شدن پسری نوجوان به نام حسین است. او کم رو و خجالتی است و می خواهد به عشقش برسد و...
برای دانلود داستان به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
داستان های عجیبی از میزان مهربانی و رأفت شما شنیده ام
از داستان تهمت هایی که به شما زدند و خیانت هاوجسارت هایی که کردند ولی شما مظلومانه تر از پدرمان علی ع  مواد غذایی به صورت شبانه و مخفیانه برایشان آن هم کسانی که بنی هاشم بودند( ودرد اینجاست)میفرستادید ... حالا بماند چرا!
از داستان نهایت غریبی تان ولی غریب نوازی بدون وصفتان
از داستان آن حرزی که مانع ورود گناهکار به حرمتان شود و رأفت شما نگذاشت
از داستان آن شاعری که فق
جدول زمانبندی آزمون EPT سال 98 منتشر شد . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون EPT یک بار در هر ماه یعنی 12 نوبت در سال 98 برگزار خواهد شد . اولین آزمون EPT سال 98 در 23 فروردین ماه برگزار خواهد شد . طبق تقویم زمانی آزمون های EPT سال 98 زمان برگزاری آزمون زبان ept مرداد ماه متعاقبا اعلام خواهد شد . 

برای مطالعه متن کامل خبر روی لینک زیر کلیک کنید :
www.heyvagroup.com/shownews2/2946/جدول-زمانبندی-آزمون-EPT-سال-98.html
سلام خدمت همه مخاطبین
داستان برای بار چهارم رفت روی بازنویسی ، این بار بار آخره و دیگه باز نویسی نمیشه تا یک نسخه اش در اختیار دوستان به صورت مجازی و رایگان قرار بگیره تا بازخورد های شما رو دریافت کنه
داستان توی اولین نوشتن خیلی غیرواقعی بود ولی الآن بهتر شده و واقعی تر و عینی تر شده
داستانی که در این وبلاگ با شما به اشتراک خواهم گذاشت. داستان سرگذشت یک معلم سپاه دانشی در اواخر حکومت پهلوی هست.
داستان به پایان نرسیده و به مرور کامل می شود.
پس شاید به بعد از انقلاب هم کشیده شود.
داستان به زبان فارسی روایت شده ولی گفتگوی میان اشخاص، گیلکی است. 
در شیوه نوشتار گفتگوها به گیلکی به اصول نگارش بر مبنای حروف عربی که در فارسی نیز رعایت می شود پایبند مانده ام.
اگر پرسشی درباره شیوه نگارش در این داستان دارید با کمال میل پاسخگو هستم.
با سلام خدمت اولیای عزیز و گرامی تکالیف مربوط به چهارشنبه 98.10.4 دیکته شب و جدول ترکیب انجام شود سوره های حمد ناس توحید عصر حفظ شود.                     
تکلیف روز پنج شنبه:98.10.5  روخوانی از تمام دروس فارسی به همراه نمونه سولات علوم تمرین شود با تشکر 
تکلیف روز جمعه:98.10.6   دیکته شی و جدول ترکیب از تمام نشانه ها انجام شود ریاضی درس 10 در دفتر مشق تمرین شود با تشکر                     
اولیای عزیز لطفا تمام تکالیف را انجام دهید تا امتحانات دی ماه پسرای گلم
تو ی جمع بی حوصله نشسته بودم
طبق عادت همیشگی مجله رو ورق زدم تا ب جدول 
رسیدم
همین که تو دلم خوندم سه عمودی یکی گفت بلند بگو
گفتم : ی کلمه سه حرفیه از همه چی برترِ
حاجی گفت : پول
تازه عروس مجلس گفت : عشق
شوهرش گفت : یار
کودک دبستانی گفت : علم
حاجی پشت سر هم گفت : پول ، اگه نمیشه طلا ، سکه
گفتم : حاجی اینا نمیشه
گفت : خب پس بنویس مال
گفتم : بازم نمیشه
گفت : جاه
خسته شدم با تلخی گفتم : نه نمیشه
دیدم همه ساکت شدن
مادربزرگ گفت : مادرجان ، ” عمر ” .
سیاوش که تاز
یکی از سنتهای خانه ما ، بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی است
این داستان گویی راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان. لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
مثلا اگر فرزند خانه از تاریکی می‌ترسد شب در داستان آقای علوی زهره به یک کمکان تاریک میرود و میترسد بعد چراغ  روشن میشود و معلوم میشود هیچ چیز ترسناکی وجود نداشت .
پایگاه داده داروخانه همراه با نمودار ER
پایگاه داده داروخانه همراه با نمودار ER قیمت : 20000 تومان ساختار جداول : ساختار جدول بیمارشامل اطلاعات ۱٫ کد ۲٫ نام ۳٫ نام خانوادگی ۴٫ تلفن ساختار جدول مسئولین فروششامل اطلاعات ۱٫ کد ۲٫ نام ۳٫ نام خانوادگی ۴٫ تلفن ۵٫ نام کاربری ۶٫ کلمه عبور ۷٫ موبایل ساختار جدول دارو شامل اطلاعات ۱٫ کد ۲٫ عنوان ۳٫ توضیحات ۴٫ کد خریدار ۵٫ کد انبار ۶٫ طریقه استفاده ۷٫ موارد منع مصرف ساختار جدول دارو های تجویز شده شامل اطلا
توجه       توجه                                                                                            1_فیلم سرباز با لینک دانلود در جدول زیر قرار گرفته ومی توانید با کیفیت های مختلف فیلم را دانلود کنید                                                                           2_ و هر شب ساعت  ۸:۳۰  فیلم سرباز در وبسایت به صورت انلاین پخش می شود                                                                                                          3 _توجه این فیلم ها که در جدول قرار د
همه چیز به سرعت سیاسی می‌شود و عجیب‌تر این‌که آن‌ها که در گرداب سیاست قرار می‌گیرند، ساده‌ترین و بدیهی‌ترین چیزها را اول به دست فراموشی می‌سپارند. عجیب‌تر جامعه‌ای است که به سرعت باور می‌کند. بگذارید چند دقیقه وقت شما را برای روشن کردن دو نکته که فقط با کاربرد ساده جمع‌ و تفریق، و جدول ضرب به دست می‌آید، بگیرم. سه گزاره این روزها از سوی سیاسیون، و برخی دیگر طرح می‌شود. 
ادامه مطلب
مطالب کمک درسی و تحقیق پودمان کارباچوب درس کاروفناوری هفتم
جدول مشخصات چوب درختان سوزنی برگ و پهن برگ ایرانی و چند چوب وارداتی پودمان کارباچوب
براساس تحقیقات انجام شده درختان جهان بیش از صد خانواده هستند که حدود 30 خانواده از آنها بومی ایران می باشند خانواده این چوب ها به دو گروه پهن برگان و سوزنی برگان تقسیم می شوند.
درختان سوزنی برگ دارای برگ های سوزنی و کشیده و همیشه سبزند در حالی که درختان پهن برگ دارای برگهای پهن هستند و خزان پذیرند. چو
خب خب خب. می خوام یه داستانی رو که با دو تا از دوستای خوبم نوشتم رو بزارم.ولی برای اینکه ببینم اگه بزارم کسی می خوانتش؛باید به این پست نظر بدین و بگید که داستان رو بزارم یانه؟
راستی برید ادامه مطلب تا داستان رو معرفی کنم.
ادامه مطلب
جدول این هفته ایرانگردشورتبه 1️⃣  آ ی گپ با ۸ امتیاز (در ۲۰ ساعت و ۱۳ دقیقه و ۴۸ ثانیه)رتبه 2️⃣  morteza با ۴ امتیاز (در ۲ دقیقه و ۴۲ ثانیه)رتبه 3️⃣  امیر با ۴ امتیاز (در ۷ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۲ ثانیه)رتبه 4️⃣  . با ۳ امتیاز (در ۱۴ ساعت و ۱۹ دقیقه و ۴ ثانیه)رتبه 5️⃣  احمد با ۲ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۱۳ ثانیه)رتبه 6️⃣  محمدرضا با ۲ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۱۹ ثانیه)رتبه 7️⃣  سو گل با ۲ امتیاز (در ۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه)رتبه 8️⃣  مجید با ۱ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه
*باهوشی بچه های نسل جدید*
_موضوع داستان: علمی فلسفی_

*داستان اول*
دختر کوچکى با معلمش درباره نهنگ‌ها بحث مى‌کرد.
معلم گفت: از نظر فیزیکى غیرممکن است که نهنگ بتواند یک آدم را ببلعد زیرا با وجود اینکه پستاندار عظیم‌الجثه‌اى است امّا حلق بسیار کوچکى دارد.  
ادامه مطلب
مخفف "Sheet Style Cascading". برای قالب بندی صفحات وب از ورق های سبک آبشار استفاده می شود. از آنها می توان برای تعریف سبک های متن ، اندازه جدول و جنبه های دیگر صفحات وب استفاده کرد که قبلاً فقط در HTML صفحه تعریف می شدند.
کاربرد css

CSS به توسعه دهندگان وب کمک می کند تا یک ظاهر یکنواخت را در چندین صفحه از یک وب سایت ایجاد کنند. به جای تعریف سبک هر جدول و هر بخش از متن در HTML صفحه ، سبکهای متداول باید فقط یک بار در یک سند CSS تعریف شوند. پس از تعریف این سبک در شیوه نا
پرهیز از پیروی کورکورانه از اشخاص در کلام امام صادق علیه السلام
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
١- حدثنی محمد بن علی ماجیلویه ـ رضی الله عنه ـ عن عمه ، عن محمد بن علی الكوفی ، عن حسین بن أیوب بن أبی عقیلة الصیرفی ، عن كرام الخثعمی ، عن أبی حمزة الثمالی قال : قال أبو عبد الله علیه‌السلام : إیاك والرئاسة ، وإیاك أن تطأ أعقاب الرجال. فقلت : جعلت فداك أما الرئاسة فقد عرفتها ، وأما أن أطأ أعقاب الرجال فما ثلثا ما فی یدی إلا مما وطأت أعقاب الر
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که در ترم جاری اقدام به انجام پروژه نموده اند، می رساند به منظور حفظ نظم و انجام برنامه ریزی برای ارائه ها، لازم است دانشجویان نسبت به انتخاب زمان ارائه پروژه خود از جدول ذیل اقدام نمایند. دانشجویان به این منظور می توانند کد مشخص شده را به همراه شماره دانشجویی یا نام خانوادگی (یک کدام) در بخش نظرات همین مطلب اعلام نمایند تا به ترتیب جدول زمان بندی تکمیل گردد.
ادامه مطلب
باربری در رشت + جدول قیمت
باربری در رشت ، اسباب کشی ، شماره باربری در رشت ، آدرس باربری در رشت ، حمل اثاثیه منزل با باربری رشت ، باربری رشت تهران ، موسسه باربری در رشت ، باربری رشت به تهران
تماس بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای باربری و اتوبار ها ی رشت
اسامی باربری های معتبر در رشت – شماره تلفن باربری رشت
لیست باربری های رشت و شماره تلفن باربری رشت
باربری در رشت + جدول قیمت
http://barbariautobar.ir/باربری-در-رشت-جدول-قیمت
۱:متخصص در حمل و
سریال زیر همکف یکی از سریال های جدید است که قرار است به جای سریال به رنگ خاک پخش شود. در این قسمت بیوگرافی بازیگران سریال زیر همکف، عکس های سریال و اطلاعاتی در مورد این سریال را می خوانید.
بازیگران سریال همکف و داستان سریال
سریل زیر همکف از جمعه 22 آذر ماه از شبکه اول سیما پخش خواهد شد و جایگزین  سریال به رنگ خاک می شود.
داستان سریال
در خلاصه داستان سریال زیر همکف آماده است: زندگی قانون‌های زیادی داره، ولی به نظر من مهمترینش اینه که راحت، نه بگ
برای پارتیشن کردن یک جدول به این صورت که پارتیشن بندی اصلی آن به صورت ماهانه و subpartition آن به صورت روزانه باشد، باید یک Virtual Column به جدول اضافه شود تا بتوان subpartition بر اساس روز را بر اساس آن انجام داد.

CREATE TABLE TAB_PART_COMPOSITE_INTERVAL(  ID NUMBER(19,0),   TDATE TIMESTAMP (6) DEFAULT SYSTIMESTAMP,   TDAY NUMBER(2,0) GENERATED ALWAYS AS (EXTRACT(DAY FROM TDATE)) VIRTUAL)PARTITION BY RANGE (TDATE) INTERVAL (NUMTOYMINTERVAL(1,'MONTH'))   SUBPARTITION BY LIST (TDAY)   SUBPARTITION TEMPLATE(  SUBPARTITION P01 VALUES (1),  SUBPARTITION P02 VALUES (2),  SUBPARTITION P03 VALUES (3),  SUBPARTITION P04 VALUES (4),  SUBPARTITION
نشانه های گنج
نشانه سنگ جدول چهارخانه دما (dama) در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیست؟
نشانه سنگ جدول چهارخانه که به نام سنگ dama شناخته میشوند ،
به محاسبات نیاز دارد و باید به خوبی بررسی شود.
نشانه سنگ جدول چهارخانه مطمئنا توسط هیچ کسی به طور حتمی بررسی نشده است.
با یک نشانه دیگر بهتر معنا پیدا میکند.

معمولا نماد تونل های زیرزمین و یا راهرو می باشد.
احتمال دارد به گنج های راهزنان نزدیک باشد.
در هر حال این نشان بسیار مهم هست به علت نشان دادن
10 ترفند بازی GTA V – جی تی ای 5

در این مطلب قصد داریم که 10 ترفند آموزشی بازی جی تی ای 5 – GTA V را به برای شما قرار دهیم که اگر این 10 ترفند را در بازی GTA 5 رعایت کنید مطمئنا شانس بیشتری برای موفق بودن در بازی خواهید داشت.
بازی جی تی ای 5 یا GTA V به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2013 معرفی شد با وجود اینکه 5 سال از زمان انتشار این بازی گذشته است اما همچنان در بعضی از مواقع بازی GTA V در صدر جدول فروش ماهانه قرار می گیرد.
بازی جی تی ای 5 همچنان در صدر جدول پرفرو
بر اساس یک داستان کوتاه از نویسنده یونانی آنتونیوس Toumanidis، و با الهام از پری دریایی کلاسی توسط کارلو Collodi، این فیلم در حال نوآوری داستان پینوکیو است.
داستان پینوکیو از قرون وسطی و سالهاس که ارائه شده است. در همین حال، در داستان جدید ، در نیویورک، کارل بوچلر کارآگاه با یک قاتل سریال با نام Geppetto روبرو خواهد شد که قربانیان خود را به پیکرهای انسانی تبدیل می کند. کارل، با کمک یک استاد مطالعات ایتالیایی، کشف می کند که داستان پری واقعی است و با خون ن
سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان...) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید
جدول تناسب نسبت رابطه ی میان دو کمیّت ( اندازه ) را نشان می دهد.
در واقع جدول تناسب دو کمیّت (یا اندازه) را مقایسه می کند.
هرگاه بین دو کمیّت رابطه ی ثابتی ( عددی ) برقرار باشد می گوئیم بین آنها نسبت برقرار است.
تناسب: تساوی دو نسبت را گویند.
مثال: اگر هر 3 دانش آموز روی یک نیمکت بنشینند آنگاه نسبت نیمکت به دانش آموز 1 به 3 است.
اگر هر 2 دانش آموز روی یک نیمکت بنشینند آنگاه نسبت نیمکت به دانش آموز 1 به 2 است.
«اسفار کاتبان» اثر ابوتراب خسروی.
ابوتراب خسروی در این کتاب سه داستان متفاوت رو به طور موازی پیش می‌بره. داستان سعیدِ مسلمان که پروژه‌ی درسی مشترکی با اقلیمای یهودی داره؛ داستان شدرک یهود و زلفا جیمز که سال ها بعد به دنبال نیمه‌ی گمشده‌ی جسد شدرک میگرده؛ داستان احمد بشیری و شیخ یحیی کندری و شاه منصور که آخرین پادشاه سلسله‌ی خودش بوده.
توی این کتاب، نویسنده با مهارت فوق‌العاده‌ای سه داستان با سه سبک متفاوت رو به نگارش دراورده. داستانی ب
سلام....ما قراره توی داستان هامون یه چیزی داشته باشیم به نام catblog world (دنیای کت بلاگ)
حالا یعنی چی؟
یعنی اینکه ما یه سری نکات داریم که مخصوص داستان های خودمونه
مثلا یه کوامی خلق میکنیم تا تو داستانامون استفاده کنیم
شما هم اگه اجازه بگیرید میتونید داستان هاتون رو وارد کت بلاگ ورلد کنید
شاید شما دانش آموز عزیز هم تاکنون عبارتهای زیر را جستجو کرده باشید:
اهنگ برای حفظ جدول تناوبی
آهنگ جدول تناوبی فارسی
دانلود اهنگ جدول تناوبی فارسی
اهنگ فارسی برای حفظ جدول تناوبی
آهنگ جدول تناوبی فارسی
اما چیز مناسبی پیدا نکرده باشید. آنچه اکنون برای شما آماده کرده ایم هرچند فارسی نیست اما یک آهنگ مناسب جهت یادگیری جدول تناوبی است.
یک آهنگ زیبا که عناصر را نسبتا آرام و شمرده میخواند. مناسب برای حفظ کردن عناصر جدول تناوبی ... اما بهترین روش آ
در تاریخ 4 آبان 98 - نام داستان کوتاه : شیدایی یک بمب
1. داستانم برنده گواهی رسمی جشنواره شد
2. داستانم به عنوان داستان شایسته تقدیر در کتاب مجموعه داستان "مشق عشق" چاپ شد

برشی از داستان:
به نظرم گاهی وقت‌ها رفاقت یعنی رفیقت رو بکشی، قبل از اون که غم نامردی روزگار اون رو بکشه!- بازپرس: پس شما قاتل زنجیره‌ای هستی؟ زنجیره‌ای تر از همسایه‌تون.- من؟! نه! حقیقت اینه که من قاتل نیستم ولی کشتن آدم‌ها رو دوست دارم! تا حالا 33 نفر رو کشتم. با طناب، چاقو، اس
ناهار خوری Adda 5 Piece

با استفاده از این مجموعه ناهار خوری ، به گروه سرگرم کننده خود یک آپدیت آسان بدهید ،
آماده میزبانی از اعیاد خانوادگی و مهمانی های شام مجلل به طور یکسان.چه گنجانده شده است؟
وزن کلی جدول     40 پوندصندلیارتفاع صندلی صندلی - طبقه تا صندلی     19 ''وزن کلی صندلی     15 پوندابعاد دیگرجدول     42 '' L x 42 '' W x 30.25 '' Hصندلی     36.5 '' H x 19.25 '' W x 20 '' D        فاصله بین اسلات: 3.4 "        قطر جدول: 42 "        قطر فرش پیشنهادی: 72 "        ابعاد ج
سنتهای خانه ما
بیان یک داستان طولانی دارای عواملی شبیه زندگی واقعی
راهکاری است  برای آموزش و فرهنگسازی غیر مستقیم به فرزندان
لذا در خانواده ما داستان آقای علوی سابقه طولانی دارد
همسر آقای علوی بانو خانم است و سه فرزند دارد به نام های زهره و زهرا و علی
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
دیشب به داستان کوتاهی از جان اسکالزی نویسنده‌ی معروف جنگ پیرمرد برخوردم، که خوندم و به نظرم جالب اومد.
تا نیمه‌های دیشب ترجمه‌ش کردم و تا نیمه‌های امروز ویرایش. تقدیم.

پ.ن) و البته با این خبر که مشغول کار روی داستان کوتاه دیگه‌ای هم هستم.

داستان کوتاه وقتی ماست حکومت را به دست گرفت
خب گفتم همش که قرار نیست براتون داستان های ترسناک طولانی طولانی بزارم که وسطشم حوصلتون سربره!!
این بار اومدم با داستان دو جمله ای بترسونمتون:)
داستانی رو که در زیر قراره بخونین اثر فردریک بروان است که در سال 1948 نوشت ...
اخرین انسان زمین تنها در اتاقش نشسته بود که ناگهان در زدند!!
خب زیادی ..شعره ولی هرزگاهی تنوع هم تو پست هامون خوبه بنظرم :)
مسافر تاکسی، آهسته روی شونه‌ی راننده زد، چون می‌خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از جدول کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده رو به مسافر کرد و گفت: هی مرد! دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نکن… من رو تا سر حد مرگ ترسوندی! مسافر عذرخو
امروز دوشنبه دوم دی ماه ...
از یکی مجلات داستانی بهم پیشنهاد شد براشون داستان بفرستم. یکی از داستان هام رو ویرایش کردم و فرستادم. امیدوارم پذیرش کنند و چاپ بشه... خیلی هیجان زده ام... دو سه ساعت هم داشتم روی داستانم کار می کردم. یعنی واقعا دارم تلاش می کنم و راه پیدا می کنم برای چاپ داستانها.‌..خیلی هم ازم انرژی میبره... باید چند تا داستان دیگه هم بنویسم. 
برای دیدن لبخند تو همه ی تلاشم رو می کنم...
دوستان سلام

در این قسمت می تونید فهرست مهمترین افعال بی قاعده و شکل گذشته (Past Form) و شکل سوم (Past Participle Form) آن ها را که در جاهای مختلف از جمله زمان های «کامل» (حال کامل، گذشته کامل و ...) به کارتون میاد رو دانلود کنید. لازم به توضیح است برای اینکه این افعال بهتر به ذهن سپرده شود، در جدول هایی جداگانه بر اساس آهنگ و شکل مرتب شده اند.

جدول افعال بی قاعده
بالاخره بعد از نزدیک هشت ماه چشم انتظاری، امروز خبر گرفتن مجوز چاپ کتابم صادر شد. مجموعه ای از بیست داستان کوتاه که خیلی رویشان کار کرده ام. شاید اغراق نباشد بگویم روی یک داستان سه صفحه ای صد هزار تومان هزینه کرده ام. از هزینه نقد و وقتی که روی هرکدام گذاشته ام و کلاس هایی که بابت آموزش داستان گذرانده ام و ...
ادامه مطلب
کتاب صوتی زن زیادی جلال آل احمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audiobook › داستان-
کتاب صوتی زن زیادی اثر جلال آل احمد    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audioboo
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ارزیابی مشکلات اقتصادی کشور و استفاده از نظر
کارشناسان، سال ۹۸ را به نام «رونق تولید» نامگذاری کردند. پایگاه
اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR ابعاد مختلفی را که رهبر انقلاب درباره رونق تولید در پیام نوروزی و بیانات در حرم مطهر رضوی مطرح کردند در این جدول منتشر میکند.
ادامه مطلب
دیدم شهرداری دولت آباد بنر زده که در اون آغاز پروژه ادامه خیابان جانبازان را اعلام کرده بود . خوشحال شدم که بالاخره این پروژه بعد از سالها تاخیر شروع شد .. به محل رفتم .تو ذهنم این بود که چندین لودر و بولدوذر و ... اونجا کار می کنند .ولی دیدم چند تا کامیون شن اونجا ریختند و چند صدتا جدول و سیصد چهار صد متر از یک باند را جدول گذاری کرده بودند . خندم گرفت .. چه چیزایی تو ذهنم بود .. 
یکی از کتاب های که این ماه تمام کردم ناطور دشت بود ناطور در معنای نگهبان هست و معنای اسم کتاب می شود نگهبان دشت ولی بروقتی این کتاب 300 صفحه ای را می خوانید اصلا در هیچ جای کتاب حرفی از نگهبان و دشت نیست و اینکه چرا اسمش اینجوریه برای منم سواله اخه اصلا خیلی نزدیک به مفهومم نیس واقعا چرا /....نمیدانم....
داستان درباره پسر نوجوانی است به اسم هولدون کالفید و کل داستان در 2-3 روز اتفاق افتاده و هولدون به عنوان راوی داستان هست و داستان را تعریف می کند.
ام
نیمه داستان، صفحه ۶۴.
همان تار مویی که لابلای داستان خواندن برایت، غنیمت گرفتم و لای کتاب گذاشته بودم دلم را لرزاند و آیا اینکه دلم را لرزاند، تعبیر درستی است وقتی جای ادامه دادن داستان حالا دراز کشیده‌ام توی تراس و نشسته‌ام به خیال؟

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها